OVETDIJTNF-50.000000
TaitienTaitien
OVETDIJTNF-50.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OVETDIJTNF-50.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OVETDIJTNF-50.000000.pdf2.OVETDIJTNF-50.000000.pdf3.OVETDIJTNF-50.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
OVETDIJTNF-50.000000 specifikacijos
Dalies numeris OVETDIJTNF-50.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija OV
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 50MHz Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA