OTETGLL-125.000000
TaitienTaitien
OTETGLL-125.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OTETGLL-125.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 125MHZ 3.3V LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.OTETGLL-125.000000.pdf2.OTETGLL-125.000000.pdf3.OTETGLL-125.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
OTETGLL-125.000000 specifikacijos
Dalies numeris OTETGLL-125.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 125MHZ 3.3V LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija OT
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA