OCKTGLJANF-30.000000
TaitienTaitien
OCKTGLJANF-30.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OCKTGLJANF-30.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OCKTGLJANF-30.000000.pdf2.OCKTGLJANF-30.000000.pdf3.OCKTGLJANF-30.000000.pdf
  • Pranešimas
OCKTGLJANF-30.000000 specifikacijos
Dalies numeris OCKTGLJANF-30.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 30MHz Išsamus aprašymas 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA