OCETGLJTNF-66.000000
TaitienTaitien
OCETGLJTNF-66.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OCETGLJTNF-66.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 66MHZ 3.3V CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OCETGLJTNF-66.000000.pdf2.OCETGLJTNF-66.000000.pdf3.OCETGLJTNF-66.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OCETGLJTNF-66.000000 specifikacijos
Dalies numeris OCETGLJTNF-66.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 66MHZ 3.3V CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai 1664-1047-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 66MHz
Išsamus aprašymas 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA