OCETGCJTNF-48.000000
TaitienTaitien
OCETGCJTNF-48.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OCETGCJTNF-48.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC XO 48MHZ 3.3V CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.OCETGCJTNF-48.000000.pdf2.OCETGCJTNF-48.000000.pdf3.OCETGCJTNF-48.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
OCETGCJTNF-48.000000 specifikacijos
Dalies numeris OCETGCJTNF-48.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC XO 48MHZ 3.3V CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai 1664-1038-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 48MHz
Išsamus aprašymas 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA