WHS5-330RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
WHS5-330RJT075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WHS5-330RJT075
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 330 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: WHS5-330RJT075.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
WHS5-330RJT075 specifikacijos
Dalies numeris WHS5-330RJT075 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 330 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98841 pcs Duomenų lapas WHS5-330RJT075.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm)
Serija WHS Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 985-1516-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound