SPP2UL1R50JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP2UL1R50JLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPP2UL1R50JLF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SPP2UL1R50JLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SPP2UL1R50JLF specifikacijos
Dalies numeris SPP2UL1R50JLF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236637 pcs Duomenų lapas SPP2UL1R50JLF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.169" Dia x 0.571" L (4.30mm x 14.50mm)
Serija SPP Atsparumas 1.5 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 989-1273-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound