RC55Y-750RBI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-750RBI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC55Y-750RBI
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 750 OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: RC55Y-750RBI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RC55Y-750RBI specifikacijos
Dalies numeris RC55Y-750RBI Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 750 OHM 0.25W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96435 pcs Duomenų lapas RC55Y-750RBI.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija RC Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 985-1037-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film