PCF1206-13-37R4BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF1206-13-37R4BT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF1206-13-37R4BT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206
Duomenų lapai: PCF1206-13-37R4BT1.pdf
  • Pranešimas
PCF1206-13-37R4BT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF1206-13-37R4BT1 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127767 pcs Duomenų lapas PCF1206-13-37R4BT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 37.4 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 985-1407-2
PCF12061337R4BT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 37.4 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Film