PCF0805R-523RBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805R-523RBT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0805R-523RBT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 523 OHM 0.1% 1/10W 0805
Duomenų lapai: PCF0805R-523RBT1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PCF0805R-523RBT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0805R-523RBT1 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 523 OHM 0.1% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 248329 pcs Duomenų lapas PCF0805R-523RBT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 523 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 985-1298-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 523 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film