PCF0805R-249KBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805R-249KBT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0805R-249KBT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 249K OHM 0.1% 1/10W 0805
Duomenų lapai: PCF0805R-249KBT1.pdf
  • Pranešimas
PCF0805R-249KBT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0805R-249KBT1 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 249K OHM 0.1% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 737679 pcs Duomenų lapas PCF0805R-249KBT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 249 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 985-1355-2
PCF0805R249KBT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 249 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film