PCF0603R-1K33BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0603R-1K33BT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0603R-1K33BT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 1.33KOHM 0.1% 1/16W 0603
Duomenų lapai: PCF0603R-1K33BT1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PCF0603R-1K33BT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0603R-1K33BT1 Gamintojas TT Electronics
Galimas kiekis 102662 pcs Duomenų lapas PCF0603R-1K33BT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 1.33 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 985-1266-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.33 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film