PCF0402R-5K1BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-5K1BT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0402R-5K1BT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: PCF0402R-5K1BT1.pdf
  • Pranešimas
PCF0402R-5K1BT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0402R-5K1BT1 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366800 pcs Duomenų lapas PCF0402R-5K1BT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 985-1242-2
PCF0402R5K1BT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film