PCF0402R-270RBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-270RBT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0402R-270RBT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 270 OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: PCF0402R-270RBT1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PCF0402R-270RBT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0402R-270RBT1 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 270 OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194426 pcs Duomenų lapas PCF0402R-270RBT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 270 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 985-1231-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film