PCF0402R-17K8BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-17K8BT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF0402R-17K8BT1
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 17.8KOHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: PCF0402R-17K8BT1.pdf
  • Pranešimas
PCF0402R-17K8BT1 specifikacijos
Dalies numeris PCF0402R-17K8BT1 Gamintojas TT Electronics
Galimas kiekis 396761 pcs Duomenų lapas PCF0402R-17K8BT1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija PCF - Precision Atsparumas 17.8 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 985-1368-2
PCF0402R17K8BT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 17.8 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film