OARS3R003FLF
TT ElectronicsTT Electronics
OARS3R003FLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OARS3R003FLF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES 0.003 OHM 1% 3W STRIP
Duomenų lapai: OARS3R003FLF.pdf
  • Pranešimas
OARS3R003FLF specifikacijos
Dalies numeris OARS3R003FLF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES 0.003 OHM 1% 3W STRIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3982 pcs Duomenų lapas OARS3R003FLF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±240ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Strip Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm)
Serija OARS-3 Atsparumas 3 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Strip, C Bend Kiti vardai 989-1011-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 160°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.168" (4.27mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element