M55342E12B25B5R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B25B5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E12B25B5R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 25.5KOHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: M55342E12B25B5R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E12B25B5R specifikacijos
Dalies numeris M55342E12B25B5R Gamintojas TT Electronics
Galimas kiekis 17181 pcs Duomenų lapas M55342E12B25B5R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Atsparumas 25.5 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1217-1094-1
1217-1094-1-MIL
PFC-W0603R-07-2552-B-3821
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 25.5 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film