M55342E12B15B0R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B15B0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E12B15B0R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: M55342E12B15B0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E12B15B0R specifikacijos
Dalies numeris M55342E12B15B0R Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17795 pcs Duomenų lapas M55342E12B15B0R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1217-1084-1
1217-1084-1-MIL
PFC-W0603R-07-1502-B-3821
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 15 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Kompozicija Thin Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M55342E12B15B0RWS
M55342E12B15B0RWS
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603
Sandelyje: 19712 pcs
parsisiųsti: M55342E12B15B0RWS.pdf
RFQ
M55342E12B15B0RT0
M55342E12B15B0RT0
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 21770 pcs
parsisiųsti: M55342E12B15B0RT0.pdf
RFQ
M55342E12B15B0RWI
M55342E12B15B0RWI
parsisiųsti: M55342E12B15B0RWI.pdf
M55342E12B15B0RT5
M55342E12B15B0RT5