M55342E12B150AR
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B150AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E12B150AR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 150 OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: M55342E12B150AR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M55342E12B150AR specifikacijos
Dalies numeris M55342E12B150AR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 150 OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5836 pcs Duomenų lapas M55342E12B150AR.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Atsparumas 150 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1217-1082-2
1217-1082-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 150 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film