M55342E06B909AR
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E06B909AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E06B909AR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 909 OHM 0.1% 0.15W 0805
Duomenų lapai: M55342E06B909AR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E06B909AR specifikacijos
Dalies numeris M55342E06B909AR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 909 OHM 0.1% 0.15W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15462 pcs Duomenų lapas M55342E06B909AR.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Atsparumas 909 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1217-1214-1
1217-1214-1-MIL
PFC-W0805R-07-9090-B-2186
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.66mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 909 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film