M55342E06B2B15R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E06B2B15R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E06B2B15R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES SMD 2.15KOHM 0.1% 0.15W 0805
Duomenų lapai: M55342E06B2B15R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E06B2B15R specifikacijos
Dalies numeris M55342E06B2B15R Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES SMD 2.15KOHM 0.1% 0.15W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15483 pcs Duomenų lapas M55342E06B2B15R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Atsparumas 2.15 kOhms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1217-1145-1
1217-1145-1-MIL
PFC-W0805R-07-2151-B-2186
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.66mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 2.15 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film