L101S472LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S472LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L101S472LF
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Duomenų lapai: L101S472LF.pdf
  • Pranešimas
L101S472LF specifikacijos
Dalies numeris L101S472LF Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4048 pcs Duomenų lapas L101S472LF.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Serija L, BI Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Kiti vardai 987-1267
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 9
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP