HM88-10091R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM88-10091R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 14A 2.48 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM88-10091R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM88-10091R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM88-10091R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 14A 2.48 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5920 pcs Duomenų lapas HM88-10091R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM88
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Wirewound Inductor 14A 2.48 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.48 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 14A
Dabartinis - sodrumas 20A