HM79S-74180LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM79S-74180LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 18UH 1.29A 100 MOHM
Duomenų lapai: HM79S-74180LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM79S-74180LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM79S-74180LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 18UH 1.29A 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4708 pcs Duomenų lapas HM79S-74180LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 18µH Shielded Inductor 1.29A 100 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.29A