HM79S-63180LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM79S-63180LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 18UH 780MA 250 MOHM
Duomenų lapai: HM79S-63180LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM79S-63180LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM79S-63180LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 18UH 780MA 250 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4546 pcs Duomenų lapas HM79S-63180LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 18µH Shielded Inductor 780mA 250 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 780mA