HM79S-125680LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM79S-125680LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 1.26A 170 MOHM
Duomenų lapai: HM79S-125680LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM79S-125680LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM79S-125680LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 68UH 1.26A 170 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4670 pcs Duomenų lapas HM79S-125680LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM79S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.213" (5.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 68µH Shielded Inductor 1.26A 170 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 170 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.26A