HM79S-105220LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM79S-105220LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 1.42A 80 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM79S-105220LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM79S-105220LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM79S-105220LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 22UH 1.42A 80 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3978 pcs Duomenų lapas HM79S-105220LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM79S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 22µH Shielded Inductor 1.42A 80 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 80 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.42A