HM78D-128102KLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128102KLFTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM78D-128102KLFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD
Duomenų lapai: HM78D-128102KLFTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HM78D-128102KLFTR specifikacijos
Dalies numeris HM78D-128102KLFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84319 pcs Duomenų lapas HM78D-128102KLFTR.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM78D
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 987-1435-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Ritinių skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas - prijungtas serijoje 4.8mH
Induktyvumas - jungiamas lygiagrečiai 1mH Aukštis 0.317" (8.05mm)
Išsamus aprašymas Shielded 2 Coil Inductor Array 4.8mH Inductance - Connected in Series 1mH Inductance - Connected in Parallel 1.415 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 600mA Nonstandard DC rezistorius (DCR) - serija 5.66 Ohm
DC rezistorius (DCR) - lygiagretusis 1.415 Ohm Dabartinė sotumo serija 560mA
Dabartinis sodrumas - lygiagretusis 1.1A Dabartinis reitingas - serija 300mA
Dabartinis įvertinimas - lygiagretus 600mA