HM78-45180LFTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM78-45180LFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 18UH 3.1A 57 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM78-45180LFTR.pdf
  • Pranešimas
HM78-45180LFTR specifikacijos
Dalies numeris HM78-45180LFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 18UH 3.1A 57 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4491 pcs Duomenų lapas HM78-45180LFTR.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM78
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 18µH Shielded Inductor 3.1A 57 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 57 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.1A