HM76-304R7JLFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM76-304R7JLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 6A 20 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM76-304R7JLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM76-304R7JLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM76-304R7JLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 6A 20 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4863 pcs Duomenų lapas HM76-304R7JLFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.232" (5.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 6A 20 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 20 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6A