HM76-30150JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM76-30150JLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM76-30150JLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM76-30150JLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM76-30150JLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4743 pcs Duomenų lapas HM76-30150JLFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM76
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.232" (5.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.7A 50 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.7A