HM76-10220JLFTR7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM76-10220JLFTR7
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM
Duomenų lapai: HM76-10220JLFTR7.pdf
  • Pranešimas
HM76-10220JLFTR7 specifikacijos
Dalies numeris HM76-10220JLFTR7 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5504 pcs Duomenų lapas HM76-10220JLFTR7.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM76
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.127" (3.23mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 430 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA