HM73-102R0LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM73-102R0LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM73-102R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM73-102R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM73-102R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM73-102R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics/BI Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5159 pcs Duomenų lapas HM73-102R0LFTR13.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Shielded
Įveskite - Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.265" W (7.23mm x 6.73mm)
Serija HM73 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai 987-1223-2
HM73102R0LFTR13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas HM73-102R0LFTR13 Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Aparatinės įrangos tipas 2µH Dažnumas - testas -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8.3 mOhm Max Išplėstas aprašymas 2µH Shielded Inductor 8A 8.3 mOhm Max Nonstandard
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Skersmuo - pečių -
apibūdinimas FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD Delsimo laikas 100kHz
DC rezistorius (DCR) 11A Dabartinis įvertinimas 8A