HM72A-06R82LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72A-06R82LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-06R82LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 820NH 12A 8 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72A-06R82LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-06R82LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-06R82LFTR13 Gamintojas TT Electronics/BI Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 820NH 12A 8 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4246 pcs Duomenų lapas HM72A-06R82LFTR13.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Unshielded
Įveskite Molded Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Serija HM72A RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai 987-1218-2
HM72A-06R82LFTR
HM72A06R82LFTR13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas HM72A-06R82LFTR13 Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Aparatinės įrangos tipas 820nH Dažnumas - testas -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8 mOhm Max Išplėstas aprašymas 820nH Unshielded Molded Inductor 12A 8 mOhm Max Nonstandard
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Skersmuo - pečių -
apibūdinimas FIXED IND 820NH 12A 8 MOHM SMD Delsimo laikas 100kHz
DC rezistorius (DCR) 24A Dabartinis įvertinimas 12A