HM72A-064R7LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-064R7LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 5.4A 40 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72A-064R7LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-064R7LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-064R7LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 5.4A 40 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5196 pcs Duomenų lapas HM72A-064R7LFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM72A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Molded Inductor 5.4A 40 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 40 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5.4A
Dabartinis - sodrumas 10A