HM71S-13054R7LFTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM71S-13054R7LFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 3.2A 54 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM71S-13054R7LFTR.pdf
  • Pranešimas
HM71S-13054R7LFTR specifikacijos
Dalies numeris HM71S-13054R7LFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 3.2A 54 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5015 pcs Duomenų lapas HM71S-13054R7LFTR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM71S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 54 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 54 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.2A
Dabartinis - sodrumas 3.2A