HM71S-13051R0LFTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM71S-13051R0LFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 5.6A 21 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM71S-13051R0LFTR.pdf
  • Pranešimas
HM71S-13051R0LFTR specifikacijos
Dalies numeris HM71S-13051R0LFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 5.6A 21 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4565 pcs Duomenų lapas HM71S-13051R0LFTR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 21 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 21 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5.6A
Dabartinis - sodrumas 5.6A