HM71S-06033R3LFTR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM71S-06033R3LFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 750MA 55 MOHM
Duomenų lapai: HM71S-06033R3LFTR.pdf
  • Pranešimas
HM71S-06033R3LFTR specifikacijos
Dalies numeris HM71S-06033R3LFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 750MA 55 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5132 pcs Duomenų lapas HM71S-06033R3LFTR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 55 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 55 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 750mA
Dabartinis - sodrumas 750mA