HM71S-06031R0LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM71S-06031R0LFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 1.4A 40 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM71S-06031R0LFTR.pdf
  • Pranešimas
HM71S-06031R0LFTR specifikacijos
Dalies numeris HM71S-06031R0LFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 1.4A 40 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4979 pcs Duomenų lapas HM71S-06031R0LFTR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM71S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 40 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 40 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A
Dabartinis - sodrumas 1.4A