HM70-602R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM70-602R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2UH 22A 2.6 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM70-602R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM70-602R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM70-602R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2UH 22A 2.6 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4724 pcs Duomenų lapas HM70-602R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM70
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 180°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2µH Shielded Wirewound Inductor 22A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.6 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 22A
Dabartinis - sodrumas 15A