HM66A-1275150MLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-1275150MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 4.7A 22 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66A-1275150MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-1275150MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-1275150MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 15UH 4.7A 22 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4734 pcs Duomenų lapas HM66A-1275150MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.7A 22 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 22 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.7A