HM66A-1050331NLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-1050331NLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 600MA 780 MOHM
Duomenų lapai: HM66A-1050331NLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-1050331NLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-1050331NLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 330UH 600MA 780 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas HM66A-1050331NLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 780 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 780 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA