HM66A-0732221MLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-0732221MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 290MA 1.26 OHM
Duomenų lapai: HM66A-0732221MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-0732221MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-0732221MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 220UH 290MA 1.26 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4405 pcs Duomenų lapas HM66A-0732221MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.26 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 290mA