HM66A-07303R3MLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-07303R3MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 1.8A 28 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66A-07303R3MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-07303R3MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-07303R3MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 1.8A 28 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6032 pcs Duomenų lapas HM66A-07303R3MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 28 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 28 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.8A