HM66A-05303R3MLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-05303R3MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 2.36A 34 MOHM
Duomenų lapai: HM66A-05303R3MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-05303R3MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-05303R3MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 2.36A 34 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5835 pcs Duomenų lapas HM66A-05303R3MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.36A 34 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 34 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.36A