HM66A-04201R2NLF13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-04201R2NLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 1.4A 70 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66A-04201R2NLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-04201R2NLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-04201R2NLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 1.4A 70 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5552 pcs Duomenų lapas HM66A-04201R2NLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 70 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 70 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A