HM66A-0315180MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66A-0315180MLF13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 18UH 350MA 1.09 OHM
Duomenų lapai: HM66A-0315180MLF13.pdf
  • Pranešimas
HM66A-0315180MLF13 specifikacijos
Dalies numeris HM66A-0315180MLF13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 18UH 350MA 1.09 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4744 pcs Duomenų lapas HM66A-0315180MLF13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM66A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 18µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.09 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.09 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 350mA