HM66-807R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-807R0LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66-807R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 7UH 4.8A 27 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66-807R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM66-807R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM66-807R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 7UH 4.8A 27 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4714 pcs Duomenų lapas HM66-807R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM66
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 7µH Shielded Wirewound Inductor 4.8A 27 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 27 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.8A