HM66-606R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM66-606R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM66-606R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM66-606R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM66-606R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas HM66-606R0LFTR13.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM66
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 6µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6µH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 35 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 35 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.25A