HM62-28151R5NLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM62-28151R5NLFTR
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 1.05A 69 MOHM
Duomenų lapai: HM62-28151R5NLFTR.pdf
  • Pranešimas
HM62-28151R5NLFTR specifikacijos
Dalies numeris HM62-28151R5NLFTR Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 1.05A 69 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4912 pcs Duomenų lapas HM62-28151R5NLFTR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM62
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 69 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 69 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.05A
Dabartinis - sodrumas 1.65A